דפוס דיגיטלי | שלטים

גלריית שלטי ניאון

בית"ר ירושלים ממשיכה להיות אחת הקבוצות החלשות בליגת העל, בטח ביחס לסגל שלה ולמעמדה, אחרי הפסד 2:0 למכבי פ"ת. הבעיה היא שחקנים? הבעיה במלמיליאן? הבעיה בקהל? הבעיה בהנהלה? לא הם, לא הוא, לא זה ולא זה. הבעיה האמיתית בבית"ר ירושלים היא רמת ציפיות שונה של כל ארבעת המרכיבים האלה מהקבוצה.

פנלים מבודדים

בעולם שהכל צריך להיות מהיר יותר אנחנו נפגשים בהרבה פיתוחים של מוצרים שהם גם יותר איכותיים וגם יותר מהירים לשימוש, אחד הדברים האלה הם פנלים מבודדים, אשר יעשו מהפך בעולם הבנייה.

מערכות תצוגה

כל חנות שתכנסו יש תראו מערכת מידוף לחנויות, חייבים מדפים כדי לשים את המוצרים בצורה מסודרת, שתהיה נוחה ללקוחות למצוא מה שהם מחפשים ויותר מזה לחנות יש מקום מוגבל ועם מערכת נכונה הם ישימו יותר מוצרים מסוגים שונים ואפילו יגדילו מכירות.

שלטי מודעות

למרות המעבר של הרבה תקציבי פרסום למדיה האינטרנטים, אנחנו עדיין רואים שמדפיסים שלטים לפרסום אירועים מיוחדים שפונים לכלל הציבור, אירועים כמו מסיבות, ערב שירה בציבור, הרצאות ועוד.

עיצוב קופסאות

בימינו הרבה מוצרים ארוזים באריזות קרטון כמו חלב, שוקולדים, מוצרי יופי, בשמים, משחקי קופסא, מכשירי חשמל ועוד.

השימוש כל כך נוח, הוא קל לנשיאה וגם בטיחותי בכך שהוא שומר על המוצר שלם, גם אם קיבלתם משחקי לוח לילדים והיה בקופסא שבר, התכולה היתה שלמה.

ציוד ליצרני שלטים

אם הפרסומות בטלויזיה כבר פחות משפיעות ויותר הפרסום עובר לאינטרנט, אפשר להיות בטוחים שפרסומות בשלטים תמיד ישארו, כל עוד אנשים יצאו מהבית. מה שעוד אנחנו שמים לב שהשלטים גודלים משנה לשנה, כדי יראו אותם מכל מקום וצריך ציוד ליצרני שלטים חדש כדי ליצר אותם.

אריזות קרטון

בעבר היינו יוצאים מחנות עם שקית ניילון שקופה בצבע מזעזע שהכיל את המוצרים שלנו, היום שאתם יוצאים מכל חנות אפילו מכולת, אתם מקבלים שקיות מודפסות עם הלוגו של המקום עם טלפון וכתובת.

closed captioning in australia : Several Knowledge

תאריך יצירה מוצג: 
יום ו', 2014-05-02 20:35
Closed Captioning Australia indicates produced discourse shown on display letting deaf and also reading bothered spectators to do that which is appearing claimed. Furthermore, it is popular located in high volume public facilities along the lines of health and fitness centers along with notches. Some form of parts of closed captioning services australia can include. white discourage everything as opposed to an important brown environment, mono spaced numbers, a small lot of cartoon figures and contours, and also use of flipping on along with apart.
שם: 
Fitz
דוא"ל: 
עיר: 
Great Burdon
רחוב: 
92 Lammas Street

טכנולוגיות

פרומוטר

רול אפ

פופ אפ

מתקני פרוספקטים

מתקני חצובה

מסגרות קליפס

מחזיקי קאפה

טלפון: 
03-7612425
דואר אלקטרוני: